Saturday, April 30, 2011

Gossip girl is boring, enter the ninja


Celej včerejšek sem umírala na chřipku, o to víc se po tom podezřele rychlym uzdravení těšim na dnešní večer. 
A když sou dneska ty čarodějnice (což sem třeba tak ještě před dvěma dny nevěděla), nejdřív si upečem špekáček a pak vyrážíme na dubstep night, takže následujte náš příklad. Uzeniny musí být.

Tuesday, April 26, 2011

Back in the last summer, looking forward to summer


Fotka z léta.
Nejlepší léto s nejlepšíma lidma, který sou pořád nejlepší. A tohle léto bude ještě víc.
Hezký počasí semnou dělá divy.
A miluju Erika.

Nutnost k poslechnutí:


Saturday, April 23, 2011

1 den, 3 kabelky, musim se pochlubit


Ta se zlatym řetízkem je od Aldo, šedá z jednoho z tisice malejch obchodu v Římě, kde je většinou všechno až na jednu věc naprosto hnusný a velká černá od Sportstuff (nevim, jakej má název souvislost s typem oblečení, co se tam prodává???)

Friday, April 22, 2011

Thursday, April 21, 2011

Je trapny psat o tom, ze sem v Rime

Ale nějaký vysvětlení, proč to tu tak stagnuje vám musim dát :) 
Nejradši bych sem nahodila uplně všechny fotky co sem dneska udělala, ale vzhledem k tomu, že fotim na svůj roztomilej kompakt z roku '91, si musim počkat až do Prahy na vyvolání. 

A mimochodem, něco do místního infromačního koutku: Možná sem jediná, kdo to nevěděl, ale ve Fotoškoda maj slevu na ISIC, vyvolání + sken za 90kč. Tak abyste třeba nedopadli stejně hloupě jako já, je to sakra rozdíl. 

Takže zdravím a těšim se, až to tu bude zase trochu žít! Bára

PS: KDYŽ NA TENHLE OBRÁZEK KLIKNETE, TAK Z TOHO PIKNIKOVÝHO KOŠE VYLEZE MÝVAL A ZAHRAJE NA KLÁVESY. PŘÍSAHÁM.

Monday, April 18, 2011

GIVEAWAY numero uno (TOPSHOP)

Když mi dneska došlo, že pozítří odjíždím na pár dní do Říma (aneb komu nedošlo, jak důmyslně jsem použila "numero uno"), napadlo mě udělat giveaway rovnou teď, nehledě na to, že jsem se pomyslně zavázala k té padesátce.


Tuhle sukni mám strašně ráda. Jenže... Ať se mi líbí sebevíc, nikdy sem nepřišla na to, jak a s čim ji nosit, abych se v tom cejtila dobře. Prostě mi došlo, že se mi líbí spíš pověšená ve skříni jentak sama o sobě, jelikož jednoduše nezapadá do stylu většiny mýho oblečení.
Tak doufám, že ji někdo z vás dokáže zužitkovat v nějaký pořádně krutý kombinaci. Po tom půlroků ve skříni si to rozhodně zaslouží.
Velikost S, značka TOPSHOP
1) Buďtě můj FOLLOWER
2) Napište mi KOMENTÁŘ (pro radost mi k tomu přidejte odkaz vaší oblíbený fotky čehokoliv)

Pixelate my leopard

Big hair

No hair

Sunday, April 17, 2011

The very last chilly afternoon (Oh spring!)


Pár opožděnejch fotek, nejlepší vzpomínka na procházku do opuštěnýho cukrovaru, naposledy bunda s kožískem. Ten druh odpolední vycházky, kdy se vrátíte se špinavejma rukama a máte chuť na obloženej chleba.

Thursday, April 14, 2011

50 = Giveaway

Jeden měsíc, 44 followerů a jak tak pročítám ostatní blogy, dochází mi, že "giveaway" je tu nepsanym pravidlem. A baví mě to.
Takže počítejte do padesátky a máte tu moje první, tak jak to má bejt, ortodoxně bloggerský giveaway.

A na závěr obrázek bezva retro future přístroje, který v giveaway nebude:

Sunday, April 10, 2011

Party gekonParty Gecko - Surf all day - Jam all night - The ultimate party animal

Friday, April 8, 2011

Podvodníci z Topshop.com

Přesně před měsícem a půl jsem byla nejšťastnější na světě, když sem na Topshop. com objevila tyhle dokonalý šaty od značky Motel Rocks (100% stoji za shednuti), aniž bych tušila, že svoji tisícovku ani šaty nikdy neuvidim.

Po měsíci čekání jsem se vytasila s první emailovou stížností. Za pár dní s druhou, pak s třetí a někdy včera sem si uvědomila že se vážně snažim úplně zbytečně. Jediný, co mi za celou dobu přislo, byla nesrozumitelná odpoveď, která mě odkazovala na jakýsi zákaznický oddělení, který mě v druhý části mailu odkazovalo zase zpátky.

Těžko říct, jestli mám sílu s tim dál něco dělat. Popravdě asi ne, protože stejně nemám ponětí na koho se s tim ještě obracet. Nevim, jestli má v sobě tenhle příspěvek mít nějaký jednoznačný sdělení nebo poučení, snad jenom "velkou novinku", že se ani poměrně spolehlivejm stránkám nedá věřit. 
Nicméně sem se tu aspoň veřejně vyvztekala, takže vám děkuju a pánům a slečnám z Topshopu posílám obrázek krvelačné lasičky


Wednesday, April 6, 2011

Horko, tram 3, Modrany - Miluju


A tohle sem si nemohla odpustit, protože to je jednoduše dnešek.  Sedí. 

Sunday, April 3, 2011

Favorite photo?

Berlin, cookie, watch, blond hair, brown hair, buildings, the feel
  Show me yours, comment